Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/martex9215/ftp/martextruck.pl/includes/locale.php on line 51
Martex | Akademia Szkolenia Technicznego Martex

Akademia Szkolenia Technicznego Martex

Akademia Szkolenia Technicznego Martex

Od 2010 roku w firmie Martex funkcjonuje Akademia Szkolenia Technicznego. Jej sukces to wykorzystanie potencjału dostawców gwarantujących w ramach posiadanych przez Martex statusów dystrybutorskich dostęp do głębokiej technicznej wiedzy produktowej. W ramach Akademii odbywają się wszystkie spotkania szkoleniowe z nowych linii i produktów wdrażanych do oferty Martex. Z reguły biorą w nich udział prelegenci dostawców Premium takich jak: Bosch, Textar, Mahle, Wabco, Febi, Hella, Sachs i wielu innych.

Jednym z narzędzi Akademii do promocji i propagowania nowej myśli technicznej rynku motoryzacyjnego truck oraz wiedzy technicznej od dostawców jest wydawany od 2011 kwartalnik firmowy Truck Informator Martex dystrybuowany w rynek w nakładzie 5 tys. egzemplarzy. Zawarte w nim informacje dotyczą aktualności firmy Martex oraz reklam i informacji technicznych od wszystkich dostawców do oferty Martex.

Akademia Techniczna Martex w dowód docenienia jej wkładu w rozwój i szerzenie kultury technicznej wśród swoich klientów została doceniona przez firmę BOSCH możliwością wspólnego tworzenia sieci autoryzowanych serwisów napraw pojazdów ciężarowych o nazwie Bosch Pojazdy Użytkowe.

Wszystkie aktualnie odbywające się szkolenia produktowe, marketingowe, prezentacje sprzętowe, oddziałowe spotkania integracyjno-szkoleniowe, wyjazdowe sesje szkoleniowe do fabryk dostawców odbywają się w ramach Akademii Szkolenia Technicznego Martex.

 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem szkoleń Wabco realizowanych od 09-12.2015

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem szkoleń Bosch realizowanych od 09-12.2015