Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm

O/WROCŁAW - KIEROWCA, MAGAZYNIER

Wrocław

W związku z prężnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
MAGAZYNIER/KIEROWCA
Miejsce pracy: Oddział Wrocław

Wymagania:
• dyspozycyjność
• sumienność, rzetelność i odpowiedzialne podejście do obowiązków
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją
• dbanie o powierzony towar i mienie firmy
• układanie towaru na regałach
• dbanie o porządek na magazynie
• rozwożenie towaru

• organizacja i nadzór nad prowadzeniem bieżących inwentaryzacji

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat
• przyjazną atmoferę w miejscu pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kontakt:
• Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Aplikacji wraz z klauzulą dotyczącą danych osobowych (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) na: p.olowecka@martextruck.pl
• Szczegółowe informacje pod nr. tel. + 71 387 22 13
• Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami