Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
13 listopad 2020

SAMPA - 04.11.2020 SZKOLENIE ONLINE!

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/php8ZVp6U
4 LISTOPADA 2020 R. W RAMACH AKADEMII SZKOLENIA TECHNICZNEGO MARTEX ODBYŁO SIĘ SZKOLENIE ONLINE ZORGANIZOWANE PRZEZ FIRMĘ SAMPA Z WYKORZYSTANIEM NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH MULTIMEDIÓW I CYFROWYCH NARZĘDZI KOMUNIKACYJNYCH.

W cyfrowym szkoleniu uczestniczyła grupa blisko 40 osób reprezentująca zarówno Centralę firmy, jak i działy i Oddziały sprzedażowe MARTEX.  Tematyka szkolenia dotyczyła w głównej mierze miechów zawieszenia Sampa, których szeroka oferta zdobywa coraz większe uznanie i zainteresowanie ze strony klientów. W tym celu, w formie filmów video zaprezentowana została uczestnikom pełna ścieżka produkcyjna miechów, wraz z prezentacją zaawansowanego zaplecza badawczo-rozwojowego i kontroli jakości. W trakcie szkolenia wywiązała się ciekawa, otwarta dyskusja z udziałem kierownictwa Sampa, której członkowie chętnie odpowidali na liczne pytania i spostrzeżenia ze strony uczestników.

Miłym zwieńczeniem spotkania był konkurs online wraz z niespodziankami przygotowanymi przez dostawcę. Szkolenie w ocenie uczestników bardzo wartościowe, a zdobyta wiedza z pewnością zostanie wykorzystana w bieżącej pracy.

Zapraszamy do krótkiej relacji video dostępnej w linku: RELACJA VIDEO ZE SZKOLENIA SAMPA

czytaj również
13 November 2020

MILWAUKEE – MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI NAWET DO 36 MIESIĘCY!

23 October 2020

KATALOG WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO MARTEX - JUŻ DOSTĘPNY!

02 October 2020

TRUCK INFORMATOR MARTEX 4/2020 - ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.