Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm

Przez ponad 32 lat istnienia firmy zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni nagrodami przez najbardziej prestiżowe agencje, organizacje i instytucje. Nasz dorobek zawdzięczamy systematyczności, rzetelności i nieustającemu dążeniu do perfekcji.

W 2017 roku, po raz kolejny, znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw nagrodzonych Gazelą Biznesu. W uznaniu najwyższych standardów płatniczych otrzymaliśmy Złoty Certyfikat przyznawany przez Euler Hermes dla przedsiębiorstw uzyskujących najwyższy wskaźnik tzw. moralności płatniczej. Uzyskanie certyfikatu jest gwarancją rzetelności biznesowej firmy MARTEX.Certyfikat Rozważna Firma 2023

Certyfikat ISO 9001:2015

Gwarancją jakości i zrównoważonego rozwoju jest wdrożony w 2015 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. W kolejnych latach audyty nadzoru potwierdzały spełnienie wymagań normy.

W dniach  06.07.2021 do 25.06.2024 pozytywnie przeszliśmy audit odnawiający Systemu Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2015.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 jest najbardziej uznanym i rozpoznawalnym  światowym standardem zarządzania przedsiębiorstwem, potwierdzającym, iż świadczone przez firmę spełniają najwyższe standardy jakości.

Zakończony sukcesem proces certyfikacji to efekt zaangażowania całej firmy w ciągłe doskonalenie procesów mających na celu utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług i dążenia do spełnienia wymagań jakościowych Klientów.

Jednostką certyfikującą jest TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.

Certyfikat Rozważna Firma

Forum Firm Rodzinnych

Wyróżnienie Diamenty Forbes

Certyfikat Gazele Biznesu

Certyfikat Dynamiczna Firma

Certyfikat wiarygodności biznesowej

Certyfikat wiarygodności płatniczej

Certyfikat Złoty Płatnik

Certyfikat zastrzeżenia znaku firmowego

Nagroda "Orły Motoryzacji"