Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm

Przez ponad 25 lat istnienia firmy zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni nagrodami przez najbardziej prestiżowe agencje, organizacje i instytucje. Nasz dorobek zawdzięczamy systematyczności, rzetelności i nieustającemu dążeniu do perfekcji.

W 2017 roku, po raz kolejny, znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw nagrodzonych Gazelą Biznesu. W uznaniu najwyższych standardów płatniczych otrzymaliśmy Złoty Certyfikat przyznawany przez Euler Hermes dla przedsiębiorstw uzyskujących najwyższy wskaźnik tzw. moralności płatniczej. Uzyskanie certyfikatu jest gwarancją rzetelności biznesowej firmy MARTEX.Certyfikat Gazele Biznesu

Certyfikat Dynamiczna Firma

Certyfikat ISO 9001:2015

Gwarancją jakości i zrównoważonego rozwoju jest wdrożony w 2015 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. W kolejnych latach audyty nadzoru potwierdzały spełnienie wymagań normy. W maju 2018 po przeprowadzeniu dwuetapowego, zewnętrznego audytu certyfikacyjnego przez niezależnych audytorów jednostki TUV SUD Polska uzyskaliśmy normę ISO 9001:2015.

Certyfikat wiarygodności biznesowej

Certyfikat Złoty Płatnik

Certyfikat zastrzeżenia znaku firmowego

Nagroda "Orły Motoryzacji"

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.