Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm

Od marca 2015 roku hurtownia części do samochodów ciężarowych MARTEX ma przyjemność być udziałowcem grupy zakupowej TEMOT INTERNATIONAL. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jesteśmy w tym gronie jedyną polską firmą zajmującą się dystrybucją podzespołów i akcesoriów do tirów.

TEMOT zrzesza aktualnie 115 firm z 103 krajów i 5 kontynentów. W ramach współpracy rokrocznie odbywają się spotkania wszystkich udziałowców. Ich celem jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu uczestników TEMOT z przedstawicielami najważniejszych dostawców na świecie celem nawiązania współpracy handlowej. W ostatnich latach tego rodzaju spotkania odbyły się m.in. w Budapeszcie, Barcelonie, Frankfurcie, Madrycie oraz w Warszawie.

Nowe szanse i możliwości

Przynależność MARTEX do TEMOT daje niedostępne wcześniej możliwości wejścia na nowe rynki, jak również współpracę handlową z pozostałymi członkami stowarzyszenia. Otwiera przed nami także inne perspektywy współpracy z producentami i dostawcami części oraz akcesoriów do ciężarówek. Ponadto jest to też zobowiązanie dla MARTEX. Zobowiązanie utrzymania dynamicznego poziomu rozwoju, rynkowej konkurencyjności w działaniu oraz tworzenia nowych struktur do skutecznego wspierania swoich partnerów handlowych.