Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm

Od 2010 roku w firmie Martex funkcjonuje Akademia Szkolenia Technicznego. Jej sukces to wykorzystanie potencjału dostawców gwarantujących w ramach posiadanych przez Martex statusów dystrybutorskich dostęp do głębokiej technicznej wiedzy produktowej. W ramach Akademii odbywają się wszystkie spotkania szkoleniowe z nowych linii i produktów wdrażanych do oferty Martex. Z reguły biorą w nich udział prelegenci dostawców Premium takich jak: Bosch, Textar, Mahle, Wabco, Febi, Hella, Sachs i wielu innych.

Jednym z narzędzi Akademii do promocji i propagowania nowej myśli technicznej rynku motoryzacyjnego truck oraz wiedzy technicznej od dostawców jest wydawany od 2011 kwartalnik firmowy Truck Informator Martex dystrybuowany w rynek w nakładzie 7 tys. egzemplarzy. Zawarte w nim informacje dotyczą aktualności firmy Martex oraz reklam i informacji technicznych od wszystkich dostawców do oferty Martex.

Akademia Techniczna Martex w dowód docenienia jej wkładu w rozwój i szerzenie kultury technicznej wśród swoich klientów została doceniona przez firmę BOSCH możliwością wspólnego tworzenia sieci autoryzowanych serwisów napraw pojazdów ciężarowych o nazwie Bosch Pojazdy Użytkowe.

Wszystkie aktualnie odbywające się szkolenia produktowe, marketingowe, prezentacje sprzętowe, oddziałowe spotkania integracyjno-szkoleniowe, wyjazdowe sesje szkoleniowe do fabryk dostawców odbywają się w ramach Akademii Szkolenia Technicznego Martex.

FEBI - wyjazdowe szkolenie do Most Czechy

Jak co roku, z inicjatywy FEBI najaktywniejsi zakupowo klienci i sprzedawcy MARTEX zostali docenieni możliwością wyjazdu na wyścigi trucków do MOST Czechy. Po oficjalnych szkoleniach uczestnicy mieli możliwość oddania się pasji uczestnictwa w tej cyklicznej imprezie z możliwością spotkań i odwiedzin teamów uczestniczących w wyścigach. Jak zawsze dla uczestników będą to niezapomniane wrażenia.

LUMAG - wyjazdowe szkolenie do Budzynia

W dniach 22-23 maja grupa pracowników i klientów MARTEX miała okazję zwiedzić jedną z najnowocześniejszych w Europie Środkowo - Wschodniej fabryk materiałów ciernych. Była to druga i ostatnia w tym roku wizyta szkoleniowa w ramach współpracy z firmą LUMAG. Serdeczna atmosfera stworzona przez pracowników LUMAG połączona z uroczystą kolacją i turniejem bowlingowym na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

ZM LEMFORDER - wyjazdowe szkolenie do Bremen

W dniach 17-20 kwietnia grupa 15 osobowa pracowników i klientów Martex miała okazję oprócz zwiedzania zakładu badawczego w Bremen oraz produkcyjnego referencji Lemforder w Dillingen również zwiedzić piękne, zadbane 550 tysięczne Bremen. Możliwość pobytu w tych zakładach, zapoznania się z działalnością badawczo-rozwojową opartą na profesjonalnym wyposażeniu i oprzyrządowaniu, podejrzenia mocno zautomatyzowanej produkcji, gwarantującej wysoką jakość wykonania części Lemforder była dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Również dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu pobytu przez opiekunów z ZF oraz miłej, koleżeńskiej atmosferze jaka towarzyszyła temu wyjazdowi przez cały jego okres.

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.