Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm

Początki działalności naszej firmy sięgają roku 1992. Od początku zajmowaliśmy się sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych tzw. bloku wschodniego. Z końcem lat 90-tych wprowadziliśmy do swojej oferty handlowej części do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i autobusów produkcji zachodniej.

Aktualna oferta handlowa to asortyment blisko 400 renomowanych producentów i dostawców z dostępnością około 75 tysięcy referencji w jakości i cenie jakiej klienci oczekują. Oferta handlowa firmy MARTEX jest konstruowana w oparciu o rzetelną analizę potrzeb naszych Klientów.

Nasze motto to: „Z pasją ku przyszłości”. Budujemy długofalową perspektywę rozwoju w oparciu o ambitną strategię i mądrze podejmowane ryzyko. Nasza misja to zapewnienie wzrostu wartości firmy dzięki realizacji założonej strategii firmy. Celem jest spełnienie oczekiwań klientów dzięki zbudowaniu kompleksowej oferty produktowej oraz profesjonalnej obsłudze. Realizacji stawianych celów towarzyszy budowanie nowoczesnego, świadomego środowiska pracy opartego o zasady zrozumienia i partnerstwa. Dynamiczny rozwój dokonuje się z jednoczesnym wzrostem efektywności. Realizacja założonych celów biznesowych jest możliwa dzięki pełnemu zaangażowaniu naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Rybniku, gdzie mieszczą się działy: zakupów, eksportu, sprzedaży hurtowej, logistyki i transportu, marketingu oraz kadr i księgowości. W oddziałach handlowych, znajdujących się w 27 polskich miastach, zlokalizowane są nasze magazyny oraz działy sprzedażowe.

Od 2013 roku posiadamy magazyn Centralny w Dąbrowie Górniczej o powierzchni ponad 20 tysięcy m2 Zautomatyzowany proces magazynowania gwarantuje szybką i sprawną realizację zamówień klientów. Wszystkie procesy logistyczne poddawane są szczegółowej kontroli ilościowej i jakościowej przed wysyłką do oddziałów i klientów hurtowych.

Od marca 2015 roku nasza firma jest udziałowcem międzynarodowej grupy zakupowej TEMOT INTERNATIONAL jako jedyna polska firma z branży dystrybucji części do samochodów ciężarowych. Przynależność MARTEX do TEMOT to możliwości wejścia na nowe, nieobsługiwane dotychczas rynki, współpraca handlowa z pozostałymi członkami stowarzyszenia oraz szerokiej możliwości współpracy z producentami i dostawcami części.

W MARTEX szczególną wagę przykładamy do jakości zarówno dostarczanych produktów, jak i procesu obsługi klienta. Dlatego też w firmie został wdrożony proces ISO 9001:2015. Prawidłowo funkcjonujący Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO jest gwarancją zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów, optymalizacji procesów, ciągłego doskonalenia procesu zarządzania firmą oraz obsługi posprzedażnej na wysokim poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą części do samochodów ciężarowych, autobusów, naczep i przyczep.

Nasze atuty to:

 • ponad 25 lat doświadczenia w branży truck
 • 30 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju
 • ponad 85 tys. pozycji magazynowych
 • ponad 400 dostawców z całego świata
 • szeroka i ciągle wzbogacana oferta
 • ekspresowa realizacja zamówień
 • konkurencyjne ceny
 • prestiż, zaufanie i fachowa wiedza

Oferujemy:

 • realizację zamówień na terenie kraju, jak i poza jego granicami
 • bezpieczeństwo podczas całego procesu realizacji zamówienia
 • liczne nowości i promocje
 • szkolenia techniczne
 • umowy wsparcia marketingowego
 • dobrze sprofilowaną ofertę wyposażenia warsztatów
Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.