Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
08 maj 2018

Uczestnictwo w Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu

/tmp/phpLoQEdV
Podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach od 5 – 8 kwietnia blisko 300 wystawców zaprezentowało najnowszy dorobek technologiczny, który jest wynikiem zmieniającego się rynku.

Firma MARTEX podążając za trendami i oczekiwaniami rynku również wzięła udział w tym wyjątkowym wydarzeniu motoryzacyjnym. Na stoiskach wybrzmiewały tematy związane ze zmianami w zakresie elektroniki pojazdów, źródła ich napędu, a także rozmowy o wzroście wymagań Klientów co do jakości usług i części. Dziękujemy wszystkim zwiedzającym, z którymi mieliśmy okazję spotkać się w hali nr 8 na stoisku firmowym 31. Przez 4 dni imprezy odwiedziło nas wielu gości. Dziękujemy za poświęcony czas, konstruktywną wymianę zdań i opinii. Mamy nadzieję, że interesujące spotkania zaowocują udaną współpracą w niedalekiej przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie!

czytaj również
15 April 2019

DIAMENTY FORBES 2019 DLA MARTEX

09 April 2019

WABCO - SZKOLENIE WYJAZDOWE DO WROCŁAWIA

05 April 2019

MARTEX SKI TOUR 2019 - JUŻ ZA NAMI !!!

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.