Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TUVUETemotSdcm
30 listopad 2021

SZKOLENIE EURORICAMBI W MARTEX

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpEykODE
25 LISTOPADA BR. ODBYŁO SIĘ SZKOLENIE ONLINE Z DOSTAWCĄ CZĘŚCI DO SKRZYŃ BIEGÓW, DYFERENCJAŁÓW, MOSTÓW NAPĘDOWYCH, FIRMĄ EURORICAMBI Z BOLONII WE WŁOSZECH.

Euroricambi to jeden z kluczowych dostawców w portfolio firmy MARTEX, dzięki któremu oferta w zakresie części do skrzyń biegów poszerzyła się o wiele nowych referencji gwarantując klientom zdecydowanie szerzą, bardziej kompleksową ofertę. W szkoleniu wzięło udział prawie 50 osób zarówno z Centrali firmy z Rybnika, jak i siły sprzedażowe z wielu oddziałów MARTEX z Polski, które miały możliwość zapoznania się m.in.  z asortymentem, narzędziami wsparcia sprzedaży oraz wysoce zautomatyzowaną produkcją i logistyką dostawcy.

MARTEX jako autoryzowany przedstawiciel Euroricambi w Polsce oraz w ramach prowadzonej Akademii Szkolenia Technicznego nieustannie zmierza do rozwoju i edukacji swoich sprzedawców co bezpośrednio przekłada się na fachową obsługę klientów i lepiej dopasowaną ofertę handlową.

 

czytaj również
02 listopad 2021

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX PŁOCK OD 2 LISTOPADA 2021

01 październik 2021

NOWOŚĆ! PŁYNY DO CHŁODNIC MTX

01 październik 2021

MILWAUKEE TOUR W MARTEX RYBNIK

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.