Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
10 czerwiec 2022

POLSKA EDYCJA PLEBISCYTU DELOITTE "BEST MANAGED COMPANIES 2022" Z NAGRODĄ DLA MARTEX !!!

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpsACvzs
BEST MANAGED COMPANIES TO AUTORSKI PLEBISCYT USTANOWNIONY W 1993 ROKU PRZEZ DELOITTE PRIVATE W KANADZIE. W 2022 ROKU RUSZYŁA JEGO POLSKA EDYCJA.

Głównym celem przedsięwzięcia jest wyłonienie polskich firm prywatnych, które osiągają doskonałe wyniki, dzięki najlepszym  standardom zarządzania. Zwycięzcy plebiscytu są wyłaniani przez niezależne jury, a cały proces jest transparentny i obiektywny, dzięki sprawdzonemu systemowi, działającemu od 30 lat na skalę globalną. Proces umożliwia ocenę umiejętności i praktyk zarządczych każdej firmy w czterech obszarach: strategii, innowacji, kultury organizacyjnej i wyników finansowych.

Miło nam zakomunikować, że MARTEX otrzymał w polskiej pierwszej edycji programu The Best Managed Comapnies zorganizowanej przez Deloitte Polska ten zaszczytny tytuł.

Uroczysta gala odbyła sie 8 czerwca 2022 roku w Warszawie a statuetkę w imieniu firmy odebrali Prezes Grzegorz Nosiadek i Wiceprezes Andrzej Parzoch.

czytaj również
27 czerwiec 2022

TARGI I JUBILEUSZ 30-LECIA MARTEX - RELACJA Z WYDARZENIA

16 maj 2022

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX POZNAŃ GĄDKI OD 16 MAJA 2022!

13 maj 2022

ZAPRASZAMY DO NOWEJ SIEDZIBY MARTEX KRAKÓW OD 16 MAJA 2022

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.