Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
10 czerwiec 2022

POLSKA EDYCJA PLEBISCYTU DELOITTE "BEST MANAGED COMPANIES 2022" Z NAGRODĄ DLA MARTEX !!!

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpsACvzs
BEST MANAGED COMPANIES TO AUTORSKI PLEBISCYT USTANOWNIONY W 1993 ROKU PRZEZ DELOITTE PRIVATE W KANADZIE. W 2022 ROKU RUSZYŁA JEGO POLSKA EDYCJA.

Głównym celem przedsięwzięcia jest wyłonienie polskich firm prywatnych, które osiągają doskonałe wyniki, dzięki najlepszym  standardom zarządzania. Zwycięzcy plebiscytu są wyłaniani przez niezależne jury, a cały proces jest transparentny i obiektywny, dzięki sprawdzonemu systemowi, działającemu od 30 lat na skalę globalną. Proces umożliwia ocenę umiejętności i praktyk zarządczych każdej firmy w czterech obszarach: strategii, innowacji, kultury organizacyjnej i wyników finansowych.

Miło nam zakomunikować, że MARTEX otrzymał w polskiej pierwszej edycji programu The Best Managed Comapnies zorganizowanej przez Deloitte Polska ten zaszczytny tytuł.

Uroczysta gala odbyła sie 8 czerwca 2022 roku w Warszawie a statuetkę w imieniu firmy odebrali Prezes Grzegorz Nosiadek i Wiceprezes Andrzej Parzoch.

czytaj również
26 wrzesień 2022

ODDZIAŁ KATOWICE OD 26.09.2022 W NOWEJ LOKALIZACJI

19 wrzesień 2022

AUTOMECHANIKA FRANKFURT 2022

01 wrzesień 2022

JESIENNY WYSYP PROMOCJI DOSTAWCÓW W MARTEX

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.