Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
27 czerwiec 2022

TARGI I JUBILEUSZ 30-LECIA MARTEX - RELACJA Z WYDARZENIA

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpLiuK2z
W DNIU 25 CZERWCA 2022 ROKU NA TERENIE LOTNISKA RYBNICKIEGO AEROKLUBU  ODBYŁY SIĘ UROCZYSTE OBCHODY 30-LECIA FIRMY MARTEX.

Integralną częścią obchodów była impreza targowa podczas której zaprezentowało się 100 dostawców. Prawie 2000 gości miało możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami kluczowych dla rynku motoryzacyjnego producentów części zamiennych oraz narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Część targowa obfitowała w liczne atrakcje, wśród których znalazły się m.in. szkolenia, konkursy, testy wiedzy, loterie z atrakcyjnymi nagrodami. Wystawcy wyposażenia warsztatowego i urządzeń diagnostycznych umożliwili ich fizyczne testowanie. Producenci i dostawcy części zamiennych, olejów i chemii warsztatowej zaprezentowali nowości ze swoich ofert. Kulminacyjnym punktem było uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom w Promocjach Specjalnych zorganizowanych przez dostawców, których łączna pula przekroczyła wartość 200 tysięcy złotych.

Oficjalną część obchodów 30-lecia rozpoczęła prezentacja filmu pokazującego historię firmy MARTEX, po którym wystąpił z okolicznościowym przemówieniem Prezes Zarządu Grzegorz Nosiadek. Gospodarz uroczystości podziękował klientom, pracownikom i dostawcom za lata owocnej współpracy. Grono najbliższych współpracowników zostało uhonorowane okolicznościowymi statuetkami. Część oficjalną ceremonii zakończyło złożenie życzeń przez przedstawicieli załogi i odśpiewanie gromkiego 100-lat.

Artystyczną część rozpoczął występ tanecznego zespołu Diamonds po którym na scenie pojawił się znany z Teatru Śląskiego, artysta Maciej Lipina z zespołem, którzy porwali gości do tańca i wspólnej zabawy w rytm przebojów zespołu DŻEM. Zwieńczeniem imprezy, był koncert gwiazdy wieczoru - zespołu KOMBII, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!

Dziękujemy wszystkim dostawcom i przybyłym gościom za udział w obchodach jubileuszu 30-lecia naszej firmy!

 

 

 

 

czytaj również
25 wrzesień 2023

DNI OTWARTE MARTEX W STRZELCACH OPOLSKICH ZA NAMI!

22 wrzesień 2023

SZKOLENIE WYJAZDOWE DINEX

22 wrzesień 2023

SZKOLENIE WYJAZDOWE NRF

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.