Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
27 czerwiec 2022

TARGI I JUBILEUSZ 30-LECIA MARTEX - RELACJA Z WYDARZENIA

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpLiuK2z
W DNIU 25 CZERWCA 2022 ROKU NA TERENIE LOTNISKA RYBNICKIEGO AEROKLUBU  ODBYŁY SIĘ UROCZYSTE OBCHODY 30-LECIA FIRMY MARTEX.

Integralną częścią obchodów była impreza targowa podczas której zaprezentowało się 100 dostawców. Prawie 2000 gości miało możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami kluczowych dla rynku motoryzacyjnego producentów części zamiennych oraz narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Część targowa obfitowała w liczne atrakcje, wśród których znalazły się m.in. szkolenia, konkursy, testy wiedzy, loterie z atrakcyjnymi nagrodami. Wystawcy wyposażenia warsztatowego i urządzeń diagnostycznych umożliwili ich fizyczne testowanie. Producenci i dostawcy części zamiennych, olejów i chemii warsztatowej zaprezentowali nowości ze swoich ofert. Kulminacyjnym punktem było uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom w Promocjach Specjalnych zorganizowanych przez dostawców, których łączna pula przekroczyła wartość 200 tysięcy złotych.

Oficjalną część obchodów 30-lecia rozpoczęła prezentacja filmu pokazującego historię firmy MARTEX, po którym wystąpił z okolicznościowym przemówieniem Prezes Zarządu Grzegorz Nosiadek. Gospodarz uroczystości podziękował klientom, pracownikom i dostawcom za lata owocnej współpracy. Grono najbliższych współpracowników zostało uhonorowane okolicznościowymi statuetkami. Część oficjalną ceremonii zakończyło złożenie życzeń przez przedstawicieli załogi i odśpiewanie gromkiego 100-lat.

Artystyczną część rozpoczął występ tanecznego zespołu Diamonds po którym na scenie pojawił się znany z Teatru Śląskiego, artysta Maciej Lipina z zespołem, którzy porwali gości do tańca i wspólnej zabawy w rytm przebojów zespołu DŻEM. Zwieńczeniem imprezy, był koncert gwiazdy wieczoru - zespołu KOMBII, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!

Dziękujemy wszystkim dostawcom i przybyłym gościom za udział w obchodach jubileuszu 30-lecia naszej firmy!

 

 

 

 

czytaj również
20 marzec 2023

CERTYFIKAT ROZWAŻNA FIRMA DLA MARTEX

20 marzec 2023

SZKOLENIE WYJAZDOWE ZF ZA NAMI!

16 marzec 2023

MARTEX PARTNEREM PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO BRIDGESTONE TRUCK

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.