Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
20 marzec 2023

KONFERENCJA VIP KLIENTÓW MARTEX KAPRUN, 2023

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpJjvXkV
W DNIACH 8-10 MARCA BR. W KAPRUN W AUSTRII ODBYŁA SIĘ CYKLICZNA KONFERENCJA VIP KLIENTÓW MARTEX ZA 2022 ROK.

W towarzystwie zimowej aury przedstawiciele dostawców: Continental – Contitech, Dayco, Elerte, Exide, Febi-Bilstein, Gates, Hella, Knorr-Bremse, Lumag, Mahle, Mann-Filter, Milwaukee, NRF, Sampa, SKF, Textar, Total Energies, Valeo, Varta, ZF Aftermarket mieli okazję spotkać się z Kierownictwem MARTEX oraz grupą najaktywniejszych zakupowo Klientów MARTEX w 2022 r.

Konferencja obfitowała w merytoryczne prezentacje organizatora, ofertowe dostawców oraz w liczne panelowe rozmowy o potencjale ofertowym dostawców oraz trendach rozwojowych branży, obowiązujących na krajowym i globalnym rynku truck.

Liczny udział dostawców konsultujących swoje aktualne oferty z aftermarketowym rynkiem odbiorców, świadczy o tym, że wspólna wymiana doświadczeń na bazie biznesowych rozmów może być inspiracją do wielu nowych pomysłów i działań w przyszłości.

czytaj również
06 czerwiec 2023

RELACJA Z DNIA OTWARTEGO ODDZIAŁU MARTEX W GĄDKACH

30 maj 2023

DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁU MARTEX W WIELUNIU

26 maj 2023

DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁU KATOWICE

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.