Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
17 maj 2023

AUTOMECHANIKA ISTAMBUŁ 2023 - ZAPROSZENIE NA STOISKO MARTEX

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phppomnxG
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN STOISKA MARTEX NA TARGACH AUTOMECHANIKA ISTAMBUŁ, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W TERMINIE 8-11 CZERWCA 2023.

Już za kilka tygodni odbędzie się najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne na świecie! Rusza kolejna edycja targów AUTOMECHANIKA, w której weźmie udział łącznie 175 krajów. Wydarzenie stanowi idealne miejsce do spotkań branżowych, prezentacji innowacyjnych rozwiązań i produktów, jak również budowania sieci kontaktów.

 

MARTEX po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców. W tym roku nasze stoisko wystawowe w nowej aranżacji będzie znajdować się w hali nr 11A na stoisku E149. 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do słonecznej stolicy Turcji - Istambułu, w dniach 8-11 czerwca br.  Zespół naszych specjalistów udzieli Państwu wszelkich informacji dotyczących asortymentu dostawców oraz z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

czytaj również
06 czerwiec 2023

RELACJA Z DNIA OTWARTEGO ODDZIAŁU MARTEX W GĄDKACH

30 maj 2023

DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁU MARTEX W WIELUNIU

26 maj 2023

DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁU KATOWICE

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.