Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
17 maj 2023

AUTOMECHANIKA ISTAMBUŁ 2023 - ZAPROSZENIE NA STOISKO MARTEX

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phppomnxG
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN STOISKA MARTEX NA TARGACH AUTOMECHANIKA ISTAMBUŁ, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W TERMINIE 8-11 CZERWCA 2023.

Już za kilka tygodni odbędzie się najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne na świecie! Rusza kolejna edycja targów AUTOMECHANIKA, w której weźmie udział łącznie 175 krajów. Wydarzenie stanowi idealne miejsce do spotkań branżowych, prezentacji innowacyjnych rozwiązań i produktów, jak również budowania sieci kontaktów.

 

MARTEX po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców. W tym roku nasze stoisko wystawowe w nowej aranżacji będzie znajdować się w hali nr 11A na stoisku E149. 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do słonecznej stolicy Turcji - Istambułu, w dniach 8-11 czerwca br.  Zespół naszych specjalistów udzieli Państwu wszelkich informacji dotyczących asortymentu dostawców oraz z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

czytaj również
24 maj 2024

VITESCO TECHNOLOGIES WIODĄCYM PRODUCENTEM ORYGINALNYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DOSTĘPNYCH W MARTEX

20 maj 2024

MARTEX SP. Z O.O. WYRÓŻNIONY PRZEZ TEMOT INTERNATIONAL TYTUŁEM NAJLEPSZEGO UDZIAŁOWCA W KATEGORII COMMERCIAL VEHICLE EUROPE 2024.

16 maj 2024

AUTOMECHANIKA ISTAMBUŁ 2024 - ZAPROSZENIE NA STOISKO MARTEX