Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
30 maj 2023

DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁU MARTEX W WIELUNIU

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpNojbvn
27 MAJA BR. W WIELUNIU ODBYŁA SIĘ KOLEJNA ODSŁONA DNI OTWARTYCH ODDZIAŁÓW MARTEX. SPOTKANIE TE STANOWIŁO WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ DO ODWIEDZIN ODDZIAŁU I OBSŁUGUJĄCYCH ICH HANDLOWCÓW, ZWIEDZENIA MAGAZYNÓW ODDZIAŁU, JAK RÓWNIEŻ DO ROZMÓW I WYMIANY BRANŻOWYCH DOŚWIADCZEŃ Z DOSTAWCAMI DO OFERTY MARTEX.

W miniony weekend dla klientów oraz partnerów biznesowych Oddziału MARTEX w Wieluniu przygotowaliśmy wiele ciekawych prezentacji elektronarzędzi, jak również pokazów asortymentu wybranych dostawców do oferty MARTEX. Dzięki formule targowej uczestnicy wydarzenia mogli podzielić się swoimi branżowymi doświadczeniami w odniesieniu do produktów z ofert następujących marek: Condor Tools, Elerte, Euroricambi, Febi Bilstein, Hazet, Mann-Filter, Milwaukee, Nissens, NOXy®, NRF oraz Shell.

 

 

Dzięki aktywnemu uczestnictwu dostawców oraz zaproszonych gości, wydarzeniu towarzyszyła niesamowita energia oraz przyjazna atmosfera. Dziękujemy!

czytaj również
25 wrzesień 2023

DNI OTWARTE MARTEX W STRZELCACH OPOLSKICH ZA NAMI!

22 wrzesień 2023

SZKOLENIE WYJAZDOWE DINEX

22 wrzesień 2023

SZKOLENIE WYJAZDOWE NRF

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.