Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
25 maj 2023

INFOMOBIL BPW ODWIEDZIŁ ODDZIAŁ MARTEX W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpYXQMD6
W DNIU 25 MAJA 2023 R. DLA KLIENTÓW ODDZIAŁU MARTEX W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM ZOSTAŁY PRZEPROWADZONE DWIE TURY SZKOLENIA PRODUKTOWEGO BPW W SPECJALNIE DOSTOSOWANEJ NACZEPIE SZKOLENIOWO-PREZENTACYJNEJ WYPOSAŻONEJ W NOWOCZESNĄ SALĘ MULTIMEDIALNĄ.

Uczestnicy szkolenia mieli możliwość szczegółowego zapoznania się z dedykowaną platformą sprzedażową dostawcy, jak również ze sposobami identyfikowania poszczególnych części poprzez elektroniczne katalogi MY BPW. Dostawca w części praktycznej szkolenia zaprezentował sposoby obsługi i naprawy łożysk piast ECO Plus, hamulców tarczowych TSB i TS2 oraz zawieszenia AirLight II i ECO Air. Ponadto zostały przekazane nowe warunki dotyczące gwarancji ECO Plus.

 

Dziękujemy BPW za możliwość uczestnictwa w tak interesującym i wartościowym szkoleniu. Ciekawa forma prezentacji oraz niecodzienne warunki szkoleniowe z pewnością pozytywnie wpłynęły na rozwój kompetencji naszej załogi.

czytaj również
24 maj 2024

VITESCO TECHNOLOGIES WIODĄCYM PRODUCENTEM ORYGINALNYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DOSTĘPNYCH W MARTEX

20 maj 2024

MARTEX SP. Z O.O. WYRÓŻNIONY PRZEZ TEMOT INTERNATIONAL TYTUŁEM NAJLEPSZEGO UDZIAŁOWCA W KATEGORII COMMERCIAL VEHICLE EUROPE 2024.

16 maj 2024

AUTOMECHANIKA ISTAMBUŁ 2024 - ZAPROSZENIE NA STOISKO MARTEX