Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
21 czerwiec 2023

MARTEX LAUREATEM II EDYCJI PLEBISCYTU DELOITTE „BEST MANAGED COMPANIES 2023”

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpTelcdQ
W DNIU 15 CZERWCA 2023 R. W WARSZAWIE ODBYŁA SIĘ UROCZYSTA GALA BEDĄCA FINAŁEM DRUGIEJ EDYCJI PLEBISCYTU BEST MANAGED COMPANIES POLAND ORGANIZOWANEGO PRZEZ DELOITTE POLSKA. W TEGOROCZNEJ EDYCJI MARTEX PO RAZ DRUGI ZOSTAŁ WYRÓŻNIONY TYTUŁEM NAJLEPIEJ ZARZĄDZANEJ FIRMY W POLSCE.

Przedsięwzięcie zostało zapoczątkowane już 30 lat temu przez Deloitte w Kanadzie. Program jest obecnie realizowany w kilkudziesięciu krajach na świecie. Od lat ma na celu wyłonienie z grona organizacji z sektora prywatnego firm wyróżniających się na tle konkurencji. Przez ostatnich klika miesięcy jurorzy polskie edycji programu poddawali analizie sposób zarządzania w kilkudziesięciu firmach, które zgodziły się na udział w plebiscycie.

 

 

 

MARTEX znalazł się ponownie w gronie wyróżnionych firm prywatnych w Polsce, które zostały uhonorowane tytułem najlepiej zarządzanej firmy w ramach przyjętej procedury recertyfikacji. Laureaci tytułu ,,Best Managed Companies’’ są poddawani procesowi weryfikacji i oceny przedsiębiorstw, skupiającemu się na czterech obszarach: posiadanej i stosowanej strategii, wynikających z niej wizji oraz misji firmy; zasobów materialnych oraz niematerialnych, jakimi dysponuje przedsiębiorstwo; obowiązującej w firmie kulturze organizacyjnej oraz kwestii nadzoru właścicielskiego i finansów.

Martex podczas gali reprezentowali Prezes Zarządu Grzegorz Nosiadek oraz Wiceprezes Andrzej Parzoch.

czytaj również
11 lipiec 2024

MAGAZYN CENTRALNY W BĘDZINIE Z LOTU PTAKA

09 lipiec 2024

CHŁODNICE WYPARNE REX NORDIC W OFERCIE MARTEX

02 lipiec 2024

NOWE WYDANIE TRUCK INFORMATOR MARTEX 3/2024 JUŻ DOSTĘPNE! ZAPRASZAMY DO LEKTURY!