Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
22 wrzesień 2023

SZKOLENIE WYJAZDOWE DINEX

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpQTlC9p
W TERMINIE 12-13 WRZEŚNIA 2023 R. ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY WRAZ Z PRZEDSTAWICIELAMI POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁÓW MARTEX WZIĄŁ UDZIAŁ W SZKOLENIU WYJAZDOWYM ORGANIZOWANYM W RAMACH AKADEMII SZKOLENIA TECHNICZNEGO DO SIEDZIBY DINEX, MIESZĄCEJ SIĘ W MIEJSCOWOŚCI KOWALE K/GDAŃSKA.

Aktywność handlowa zespołu MARTEX umożliwiła udział w niecodziennym szkoleniu produktowym, połączonym z możliwością zgłębienia tajników produkcyjnych i logistycznych układów wydechowych firmy DINEX. Uczestnicy szkolenia mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat dostępnego asortymentu, jak i również wdrażanych na rynek nowości. Ważnym elementem szkolenia były oferowane przez dostawcę czujniki ciśnienia spalin oraz kwestie europejskich norm emisji spalin.

Dodatkowo organizatorzy szkolenia położyli ogromny nacisk na omówienie kwestii związanych z wieloetapowymi testami jakości produktów DINEX w celu zachowania najwyższych standardów.

Dzięki sprawnej organizacji, przyjacielskiej atmosferze oraz merytorycznym prezentacjom  – wyjazd na długo pozostanie w pamięci uczestników i z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość oferowanych usług. 

czytaj również
01 grudzień 2023

NOWY ODDZIAŁ MARTEX OPOLE JUŻ OTWARTY!

24 listopad 2023

MARTEX NA XVIII KONGRES PRZEMYSŁU I RYNKU MOTORYZACYJNEGO

20 listopad 2023

KONFERENCJA VIP KLIENTÓW MARTEX W TARNOWIE

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.