Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
22 wrzesień 2023

SZKOLENIE WYJAZDOWE DINEX

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpQTlC9p
W TERMINIE 12-13 WRZEŚNIA 2023 R. ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY WRAZ Z PRZEDSTAWICIELAMI POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁÓW MARTEX WZIĄŁ UDZIAŁ W SZKOLENIU WYJAZDOWYM ORGANIZOWANYM W RAMACH AKADEMII SZKOLENIA TECHNICZNEGO DO SIEDZIBY DINEX, MIESZĄCEJ SIĘ W MIEJSCOWOŚCI KOWALE K/GDAŃSKA.

Aktywność handlowa zespołu MARTEX umożliwiła udział w niecodziennym szkoleniu produktowym, połączonym z możliwością zgłębienia tajników produkcyjnych i logistycznych układów wydechowych firmy DINEX. Uczestnicy szkolenia mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat dostępnego asortymentu, jak i również wdrażanych na rynek nowości. Ważnym elementem szkolenia były oferowane przez dostawcę czujniki ciśnienia spalin oraz kwestie europejskich norm emisji spalin.

Dodatkowo organizatorzy szkolenia położyli ogromny nacisk na omówienie kwestii związanych z wieloetapowymi testami jakości produktów DINEX w celu zachowania najwyższych standardów.

Dzięki sprawnej organizacji, przyjacielskiej atmosferze oraz merytorycznym prezentacjom  – wyjazd na długo pozostanie w pamięci uczestników i z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość oferowanych usług. 

czytaj również
11 lipiec 2024

MAGAZYN CENTRALNY W BĘDZINIE Z LOTU PTAKA

09 lipiec 2024

CHŁODNICE WYPARNE REX NORDIC W OFERCIE MARTEX

02 lipiec 2024

NOWE WYDANIE TRUCK INFORMATOR MARTEX 3/2024 JUŻ DOSTĘPNE! ZAPRASZAMY DO LEKTURY!