Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
08 maj 2018

Gazele Biznesu dla MARTEX

/tmp/phpfjD2fe
W bieżącym roku firma MARTEX – po raz trzeci z rzędu otrzymała statuetkę Gazele Biznesu.

W katowickiej Akademii Muzycznej odbyła się 1 marca br gala wręczenia Gazel Biznesu - corocznych, prestiżowych nagród przyznawanych przez redakcję "Pulsu Biznesu". Gala w katowickiej Akademii zgromadziła ponad 600 przedstawicieli firm ze Śląska i Opolszczyzny zakwalifikowanych do tegorocznej 18 edycji. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodnym i uznanym wyróżnieniem.

W bieżącym roku firma MARTEX – po raz trzeci z rzędu otrzymała statuetkę, dzięki czemu kolejny raz znalazła się w czołówce firm z woj. Śląskiego.„Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i powód do dumy, ale zarazem mobilizacja do dalszej, wytężonej pracy dla dobra i rozwoju całej branży” - podsumowuje Andrzej Parzoch – wiceprezes, który w imieniu Zarządu MARTEX Sp. z o.o. odebrał nagrodę.

czytaj również
13 November 2020

MILWAUKEE – MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI NAWET DO 36 MIESIĘCY!

13 November 2020

SAMPA - 04.11.2020 SZKOLENIE ONLINE!

23 October 2020

KATALOG WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO MARTEX - JUŻ DOSTĘPNY!

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.