Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
16 listopad 2018

MARTEX NA KONGRESIE SDCM W WARSZAWIE

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpGDNseE
W DNIACH 7-8 LISTOPADA W WARSZAWIE ODBYŁ SIĘ XIII KONGRES Z INICJATYWY SDCM

W dniach 7-8 listopada br. w Warszawie spotkali się przedstawiciele najważniejszych organizacji i firm związanych z branżą motoryzacyjną, a także branżowi eksperci, politycy oraz środowiska naukowe i akademickie. Kongres zorganizowany po raz XIII z inicjatywy SDCM spotkał się z dużym zainteresowaniem i aktywnym udziałem uczestników. Podczas spotkania przedstawione zostały dane nt. aktualnej sytuacji dotyczącej przemysłu, handlu i usług w motoryzacji.

Odbyły się również interaktywne sondaże oraz poczyniono prognozy co do rozwoju całej branży w najbliższym czasie. Nie zabrakło również tematów tzw. mega trandów, czyli kwestii, które będą miały istotny wpływ na producentów, dystrybutorów i warsztaty motoryzacyjne. W ramach kongresu odbyły się również spotkania w konwencji face to face w których uczestniczyli przedstawiciele MARTEX.

czytaj również
18 September 2019

TEMOT WORLD INSIGHT (3/2019) - ARTYKUŁ O FIRMIE MARTEX

16 September 2019

AKADEMIA SZKOLENIA TECHNICZNEGO MARTEX - SZKOLENIE WYJAZDOWE W DINEX ŁOTWA

20 August 2019

"LICZY SIĘ JAKOŚĆ I DOSTĘPNOŚĆ" - WYWIAD TRUCKFOCUS Z WICEPREZESEM ZARZĄDU MARTEX

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.