Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
14 marzec 2019

ROW RYBNIK - PREZENTACJA ZAWODNIKÓW

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpYsUBfF
3 MARCA ODBYŁA SIĘ OFICJALNA PREZENTACJA DRUŻYNY ROW RYBNIK. KOMPLET PUBLICZNOŚCI OBEJRZAŁ PREZENTACJĘ PRZED SEZONEM 2019

Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli tego wieczoru show przygotowane przez organizatorów wydarzenia. Prezentacje otworzyli Daniel Bawley oraz Kacper Woryna, którzy wyjechali do publiczności na motorach żużlowych. Zanim na scenie pojawili się zawodnicy pierwszej drużyny wcześniej fanom zaprezentowali się młodzi adepci z „Rybek Rybnik”, młodzież z żużlowej szkółki, mechanicy, juniorzy oraz sztab szkoleniowy.

Na prezentację do Rybnika przyjechali obcokrajowcy: Jye Etheridge, Siergiej Łogaczow, Linus Sundstroem, Daniel Bewley i Troy Batchelor oraz zawodnicy krajowi: Zbigniew Suchecki i Mateusz Szczepaniak. Na koniec z humorem zaprezentował się kapitan i prawdziwy lider drużyny Kacper Woryna.  

W bieżącym sezonie MARTEX będzie jednym ze sponsorów wspierających drużynę ROW-u RYBNIK oraz indywidualnie Kacpra Worynę .

 

czytaj również
09 July 2020

ZAPRASZAMY DO LEKTURY MAGAZYNU TRUCK&MACHINES Z UDZIAŁEM MARTEX

23 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEJ LOKALIZACJI ODDZIAŁU MARTEX STRZELCE OPOLSKIE

01 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX KĘPNO

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.