Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
14 marzec 2019

ROW RYBNIK - PREZENTACJA ZAWODNIKÓW

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpYsUBfF
3 MARCA ODBYŁA SIĘ OFICJALNA PREZENTACJA DRUŻYNY ROW RYBNIK. KOMPLET PUBLICZNOŚCI OBEJRZAŁ PREZENTACJĘ PRZED SEZONEM 2019

Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli tego wieczoru show przygotowane przez organizatorów wydarzenia. Prezentacje otworzyli Daniel Bawley oraz Kacper Woryna, którzy wyjechali do publiczności na motorach żużlowych. Zanim na scenie pojawili się zawodnicy pierwszej drużyny wcześniej fanom zaprezentowali się młodzi adepci z „Rybek Rybnik”, młodzież z żużlowej szkółki, mechanicy, juniorzy oraz sztab szkoleniowy.

Na prezentację do Rybnika przyjechali obcokrajowcy: Jye Etheridge, Siergiej Łogaczow, Linus Sundstroem, Daniel Bewley i Troy Batchelor oraz zawodnicy krajowi: Zbigniew Suchecki i Mateusz Szczepaniak. Na koniec z humorem zaprezentował się kapitan i prawdziwy lider drużyny Kacper Woryna.  

W bieżącym sezonie MARTEX będzie jednym ze sponsorów wspierających drużynę ROW-u RYBNIK oraz indywidualnie Kacpra Worynę .

 

czytaj również
18 September 2019

TEMOT WORLD INSIGHT (3/2019) - ARTYKUŁ O FIRMIE MARTEX

16 September 2019

AKADEMIA SZKOLENIA TECHNICZNEGO MARTEX - SZKOLENIE WYJAZDOWE W DINEX ŁOTWA

20 August 2019

"LICZY SIĘ JAKOŚĆ I DOSTĘPNOŚĆ" - WYWIAD TRUCKFOCUS Z WICEPREZESEM ZARZĄDU MARTEX

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.