Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
04 lipiec 2019

TARGI MARTEX - RELACJA Z WYDARZENIA

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpA9B5ad
W SŁONECZNĄ SOBOTĘ 25 MAJA 2019 R. NA LOTNISKU AEROKLUBU ROW W RYBNIKU ZOSTAŁA ZORGANIZOWANA 3 EDYCJA TARGÓW DOSTAWCÓW DO OFERTY MARTEX

W słoneczną sobotę 25 maja 2019 r. na lotnisku Aeroklubu ROW w Rybniku została zorganizowana 3 edycja Targów dostawców do oferty MARTEX, podczas których swoje oferty zaprezentowało 60 wystawców z Polski i z zagranicy. Dla szerokiego grona klientów i gości targowych oprócz wystaw została  przygotowana urozmaicona oferta cateringowa  oraz liczne atrakcje towarzyszące, w tym specjalna strefa dla fanów Truck.

Część artystyczną wieczoru zainicjował występ zespołu country „Whiskey River” oraz laser show w wykonaniu dj-a prowadzącego wydarzenie. Zwieńczeniem imprezy był niezapomniany koncert gwiazdy wieczoru – zespołu „PIERSI”, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. 

Dziękujemy wszystkim dostawcom za wspólną organizację a przybyłym gościom za poświęcony czas i aktywny udział w wydarzeniu.

Zapraszamy do relacji filmowej z wydarzenia:

czytaj również
18 December 2019

SAMPA - SZKOLENIE 13.12.2019 W RYBNIKU

27 November 2019

TARGI SOLUTRANS W LYONIE - RELACJA Z WYDARZENIA

26 November 2019

SZKOLENIE W MARTEX RZESZÓW W RAMACH AKADEMII SZKOLENIA TECHNICZNEGO

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.