Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
14 październik 2019

DNI OTWARTE ODDZIAŁ KALISZ

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpfFXVVo
W SOBOTĘ 5 PAŹDZIERNIKA BR. ODBYŁY SIĘ W ODDZIALE MARTEX W KALISZU DNI OTWARTE, PODCZAS KTÓRYCH GOŚCILIŚMY KLIENTÓW ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ I ZAPOZNANIEM SIĘ Z OFERTĄ PRODUKTOWĄ NOWEGO ODDZIAŁU.

Grono zaproszonych klientów liczących ponad 100 osób miało okazję zapoznać się z nowym obiektem, personelem oraz ofertą działu wyposażenia warsztatowego, reprezentowanym przez kilku dostawców z zakresu narzędzi, pneumatyki, hydrauliki i innych rozwiązań dla warsztatów. Asortyment prezentowany był z demo carów firm King-Tony, Hazet oraz Milwaukee.

Dla urozmaicenia spotkania do  dyspozycji uczestników była przygotowana specjalna, zadaszona strefa do rozmów i konsumpcji w której serwowano słodkości, sałatki, dania z grilla oraz piwo z beczki. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali obdarowani miłymi, upominkami ufundowanymi przez MARTEX.

czytaj również
23 October 2020

KATALOG WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO MARTEX - JUŻ DOSTĘPNY!

02 October 2020

TRUCK INFORMATOR MARTEX 4/2020 - ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

01 September 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO LOKALU W MARTEX DĄBROWA GÓRNICZA OD 1 WRZEŚNIA 2020

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.