Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
14 październik 2019

DNI OTWARTE ODDZIAŁ KALISZ

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpfFXVVo
W SOBOTĘ 5 PAŹDZIERNIKA BR. ODBYŁY SIĘ W ODDZIALE MARTEX W KALISZU DNI OTWARTE, PODCZAS KTÓRYCH GOŚCILIŚMY KLIENTÓW ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ I ZAPOZNANIEM SIĘ Z OFERTĄ PRODUKTOWĄ NOWEGO ODDZIAŁU.

Grono zaproszonych klientów liczących ponad 100 osób miało okazję zapoznać się z nowym obiektem, personelem oraz ofertą działu wyposażenia warsztatowego, reprezentowanym przez kilku dostawców z zakresu narzędzi, pneumatyki, hydrauliki i innych rozwiązań dla warsztatów. Asortyment prezentowany był z demo carów firm King-Tony, Hazet oraz Milwaukee.

Dla urozmaicenia spotkania do  dyspozycji uczestników była przygotowana specjalna, zadaszona strefa do rozmów i konsumpcji w której serwowano słodkości, sałatki, dania z grilla oraz piwo z beczki. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali obdarowani miłymi, upominkami ufundowanymi przez MARTEX.

czytaj również
29 January 2020

ARTYKUŁ O FIRMIE MARTEX W TEMOT WORLD INSIGHT

18 December 2019

SAMPA - SZKOLENIE 13.12.2019 W RYBNIKU

27 November 2019

TARGI SOLUTRANS W LYONIE - RELACJA Z WYDARZENIA

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.