Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
14 październik 2019

DNI OTWARTE ODDZIAŁ KALISZ

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpfFXVVo
W SOBOTĘ 5 PAŹDZIERNIKA BR. ODBYŁY SIĘ W ODDZIALE MARTEX W KALISZU DNI OTWARTE, PODCZAS KTÓRYCH GOŚCILIŚMY KLIENTÓW ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ I ZAPOZNANIEM SIĘ Z OFERTĄ PRODUKTOWĄ NOWEGO ODDZIAŁU.

Grono zaproszonych klientów liczących ponad 100 osób miało okazję zapoznać się z nowym obiektem, personelem oraz ofertą działu wyposażenia warsztatowego, reprezentowanym przez kilku dostawców z zakresu narzędzi, pneumatyki, hydrauliki i innych rozwiązań dla warsztatów. Asortyment prezentowany był z demo carów firm King-Tony, Hazet oraz Milwaukee.

Dla urozmaicenia spotkania do  dyspozycji uczestników była przygotowana specjalna, zadaszona strefa do rozmów i konsumpcji w której serwowano słodkości, sałatki, dania z grilla oraz piwo z beczki. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali obdarowani miłymi, upominkami ufundowanymi przez MARTEX.

czytaj również
23 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEJ LOKALIZACJI ODDZIAŁU MARTEX STRZELCE OPOLSKIE

01 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX KĘPNO

14 May 2020

ASORTYMENT ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ - OFERTA SPECJALNA

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.