Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
15 listopad 2019

ZF - WYJAZD SZKOLENIOWY DO SCHWEINFURTU, NIEMCY

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpxYQUKQ
W DNIACH 06-08 LISTOPADA 20 OSOBOWA GRUPA PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW MARTEX WZIĘŁA UDZIAŁ W WYJAZDOWYM SZKOLENIU DO FABRYKI SPRZĘGIEŁ I AMORTYZATORÓW SACHS W SCHWEINFURCIE W NIEMCZECH.

Uczestnicy wyjazdu zapoznali się z nowoczesną infrastrukturą producenta obejmującą zaplecze badawczo-rozwojowe, nowoczesne w pełni zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania oraz obsługiwaną w większości przez roboty i światowej klasy maszyny produkcję sprzęgieł i amortyzatorów. Grupa uczestniczyła również w ciekawym, głęboko technicznym szkoleniu prezentującym historię koncernu ZF, portfolio produktowe oraz wybrane przypadki reklamacyjne. Organizacja pracy, wysoki poziom automatyzacji procesów produkcji oraz duże zaangażowanie koncernu w autonomię samochodów przyszłości zrobiła na wszystkich uczestnikach duże wrażenie.

Możliwość zwiedzania miasta Schweinfurt połączonego z degustacją lokalnej kuchni,  perfekcyjna organizacja oraz miła, koleżeńska atmosfera stworzona przez opiekunów z ramienia ZF na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

czytaj również
23 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEJ LOKALIZACJI ODDZIAŁU MARTEX STRZELCE OPOLSKIE

01 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX KĘPNO

14 May 2020

ASORTYMENT ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ - OFERTA SPECJALNA

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.