Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
15 listopad 2019

ZF - WYJAZD SZKOLENIOWY DO SCHWEINFURTU, NIEMCY

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpxYQUKQ
W DNIACH 06-08 LISTOPADA 20 OSOBOWA GRUPA PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW MARTEX WZIĘŁA UDZIAŁ W WYJAZDOWYM SZKOLENIU DO FABRYKI SPRZĘGIEŁ I AMORTYZATORÓW SACHS W SCHWEINFURCIE W NIEMCZECH.

Uczestnicy wyjazdu zapoznali się z nowoczesną infrastrukturą producenta obejmującą zaplecze badawczo-rozwojowe, nowoczesne w pełni zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania oraz obsługiwaną w większości przez roboty i światowej klasy maszyny produkcję sprzęgieł i amortyzatorów. Grupa uczestniczyła również w ciekawym, głęboko technicznym szkoleniu prezentującym historię koncernu ZF, portfolio produktowe oraz wybrane przypadki reklamacyjne. Organizacja pracy, wysoki poziom automatyzacji procesów produkcji oraz duże zaangażowanie koncernu w autonomię samochodów przyszłości zrobiła na wszystkich uczestnikach duże wrażenie.

Możliwość zwiedzania miasta Schweinfurt połączonego z degustacją lokalnej kuchni,  perfekcyjna organizacja oraz miła, koleżeńska atmosfera stworzona przez opiekunów z ramienia ZF na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

czytaj również
18 December 2019

SAMPA - SZKOLENIE 13.12.2019 W RYBNIKU

27 November 2019

TARGI SOLUTRANS W LYONIE - RELACJA Z WYDARZENIA

26 November 2019

SZKOLENIE W MARTEX RZESZÓW W RAMACH AKADEMII SZKOLENIA TECHNICZNEGO

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.