Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
18 grudzień 2019

SAMPA - SZKOLENIE 13.12.2019 W RYBNIKU

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpxvqWxY
13 GRUDNIA BR. W RESTAURACJI TARASOWEJ W RYBNIKU ODBYŁO SIĘ OSTATNIE SZKOLENIE W RAMACH AKADEMII SZKOLENIA TECHNICZNEGO MARTEX W 2019 ROKU. ORGANIZATOREM SPOTKANIA BYŁ WIELOLETNI, TURECKI PARTNER BIZNESOWY - FIRMA SAMPA.

W szkoleniu uczestniczyło ponad 100 zaproszonych gości, którzy licznie przybyli z Rybnika i okolic, jak również z oddziałów MARTEX z różnych części Polski. Liczna delegacja turecka była reprezentowana przez Demet Aydin opiekuna naszej firmy; Asli Ergin – event managera oraz dyrektorów: ds. jakości Erhana Beylihana i produkcji Sevketa Aydin, którzy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu przybliżając zebranym ofertę Sampa.  Uczestnikom przedstawione zostały prezentacje Sampa w formie video, obrazujące wszystkie działy organizacyjne firmy; od zaawansowanego zaplecza badawczo – rozwojowego przez działy produkcyjne, na kontroli jakości i zapleczu magazynowo – logistycznym kończąc.  

W drugiej części szkolenia dyrektorzy produkcji i jakości w ciekawy sposób opowiedzieli o procesach jakości i produkcji realizowanych w fabrykach według międzynarodowych norm i przepisów,  jak również odpowiadali na liczne pytania klientów.

Zwieńczeniem szkolenia były podziękowania dla uczestników, pamiątkowe zdjęcia oraz wręczenie podarunków. Całości dopełniła uroczysta kolacja bankietowa z muzyką na żywo.

czytaj również
01 September 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO LOKALU W MARTEX DĄBROWA GÓRNICZA OD 1 WRZEŚNIA 2020

05 August 2020

NOXy® – GWARANTOWANA JAKOŚĆ AdBlue® DOSTĘPNA W MARTEX

22 July 2020

ARTYKUŁ O FIRMIE MARTEX W TEMOT WORLD INSIGHT

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.