Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
18 grudzień 2019

SAMPA - SZKOLENIE 13.12.2019 W RYBNIKU

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpxvqWxY
13 GRUDNIA BR. W RESTAURACJI TARASOWEJ W RYBNIKU ODBYŁO SIĘ OSTATNIE SZKOLENIE W RAMACH AKADEMII SZKOLENIA TECHNICZNEGO MARTEX W 2019 ROKU. ORGANIZATOREM SPOTKANIA BYŁ WIELOLETNI, TURECKI PARTNER BIZNESOWY - FIRMA SAMPA.

W szkoleniu uczestniczyło ponad 100 zaproszonych gości, którzy licznie przybyli z Rybnika i okolic, jak również z oddziałów MARTEX z różnych części Polski. Liczna delegacja turecka była reprezentowana przez Demet Aydin opiekuna naszej firmy; Asli Ergin – event managera oraz dyrektorów: ds. jakości Erhana Beylihana i produkcji Sevketa Aydin, którzy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu przybliżając zebranym ofertę Sampa.  Uczestnikom przedstawione zostały prezentacje Sampa w formie video, obrazujące wszystkie działy organizacyjne firmy; od zaawansowanego zaplecza badawczo – rozwojowego przez działy produkcyjne, na kontroli jakości i zapleczu magazynowo – logistycznym kończąc.  

W drugiej części szkolenia dyrektorzy produkcji i jakości w ciekawy sposób opowiedzieli o procesach jakości i produkcji realizowanych w fabrykach według międzynarodowych norm i przepisów,  jak również odpowiadali na liczne pytania klientów.

Zwieńczeniem szkolenia były podziękowania dla uczestników, pamiątkowe zdjęcia oraz wręczenie podarunków. Całości dopełniła uroczysta kolacja bankietowa z muzyką na żywo.

czytaj również
23 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEJ LOKALIZACJI ODDZIAŁU MARTEX STRZELCE OPOLSKIE

01 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX KĘPNO

14 May 2020

ASORTYMENT ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ - OFERTA SPECJALNA

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.