Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
27 listopad 2019

TARGI SOLUTRANS W LYONIE - RELACJA Z WYDARZENIA

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpZVxwMs
W TYM ROKU NASZA FIRMA PO RAZ KOLEJNY AKTYWNIE UCZESTNICZYŁA W TYM PRESTIŻOWYM WYDARZENIU. W TRAKCIE 5 DNI TARGOWYCH NASZE STOISKO ODWIEDZIŁY DZIESIĄTKI AKTUALNYCH I POTENCJALNYCH KLIENTÓW.

Za nami kolejne Targi Solutrans w Lyonie we Francji. W tym roku w dniach 19-23 listopada w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele i pasjonaci niemal całej branży motoryzacyjnej. Solutrans to duże, międzynarodowe targi transportu drogowego i miejskiego na terenie Francji - jedne z największych największe w tej części Europy. Poza aspektami wizerunkowymi jest to również doskonała przestrzeń do budowania kontaktów biznesowych, pozyskiwania partnerów handlowych oraz wymiany branżowych doświadczeń.

W tym roku ponad 600 wystawców z całego świata przedstawiło swoje oferty oraz najnowsze rozwiązania stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem transportu drogowego i miejskiego. To miejsce dużej możliwości wymiany doświadczeń oraz wielki potencjał rozpoczęcia współpracy z nowymi rynkami.

W tym roku nasza firma po raz kolejny aktywnie uczestniczyła w tym prestiżowym wydarzeniu. W trakcie 5 dni targowych nasze stoisko odwiedziły dziesiątki aktualnych i potencjalnych klientów, którzy zapoznali się z ofertą MARTEX, w szczególności liniami MTX dedykowanymi na export.  Solutrans to miejsce sporych możliwości wymiany doświadczeń oraz wielki potencjał do rozpoczęcia współpracy z nowymi rynkami.  Podczas licznych spotkań zauważono duże zainteresowanie ze strony firmy znajdujących się poza Unią Europejską, mowa tutaj o rynkach afrykańskich, w szczególności takich jak: Senegal, Nigeria. Maroko czy Algieria.  Do głównych zalet naszej obecności podczas targów we Francji należą: zdobycie nowych kontaktów biznesowych, możliwość spotkania i podsumowania współpracy z obecnymi klientami oraz możliwość spotkania z dostawcami obecnymi na targach.

Cieszymy się, że mogliśmy stanowić ważną część wydarzenia a zarazem budować profesjonalny wizerunek naszej firmy na arenie międzynarodowej. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za miłe spotkania i merytoryczne dyskusje.

czytaj również
23 October 2020

KATALOG WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO MARTEX - JUŻ DOSTĘPNY!

02 October 2020

TRUCK INFORMATOR MARTEX 4/2020 - ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

01 September 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO LOKALU W MARTEX DĄBROWA GÓRNICZA OD 1 WRZEŚNIA 2020

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.