Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
01 kwiecień 2020

WAŻNE! KOMUNIKAT ZARZĄDU MARTEX SP. Z O.O. - KORONAWIRUS

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpc0OTZQ
SZANOWNI KLIENCI, W ZWIĄZKU Z POSTĘPUJĄCĄ EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA, W POCZUCIU ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZDROWIE I ŻYCIE NASZYCH KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW, ZARZĄD SPÓŁKI MARTEX PRZEDŁUŻYŁ DO ODWOŁANIA DECYZJĘ O ZAWIESZENIU PRACY W TERENIE NASZYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH


Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa  prosimy o bezwzględne stosowanie się do zaleceń władz państwowych.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne w obecnej sytuacji jest utrzymanie sprawnego funkcjonowania  transportu. Staramy się w dalszym ciągu zapewnić sprawne działanie firmy i gwarantujemy naszym klientom nieprzerwaną obsługę.

Nasi sprzedawcy, handlowcy i doradcy są do Waszej dyspozycji. Pracują zdalnie i są dostępni pod telefonem i mailem. Obsługują na bieżąco wszystkie zamówienia niezależnie od formy w jakiej zostały złożone. Wszystkie zamówienia składane  poprzez  platformę B2B są również na bieżąco obsługiwane. W dalszym ciągu zapewniamy obsługę logistyczną zamówień.

Monitorujemy na bieżąco zmieniającą się sytuację i dochowujemy najwyższej staranności aby zapewnić realizację wszystkich złożonych zamówień.

Zarząd MARTEX sp. z o.o.

Rybnik, 31.03.2020 r.

czytaj również
23 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEJ LOKALIZACJI ODDZIAŁU MARTEX STRZELCE OPOLSKIE

01 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX KĘPNO

14 May 2020

ASORTYMENT ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ - OFERTA SPECJALNA

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.