Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
01 kwiecień 2020

WAŻNE! KOMUNIKAT ZARZĄDU MARTEX SP. Z O.O. - KORONAWIRUS

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpc0OTZQ
SZANOWNI KLIENCI, W ZWIĄZKU Z POSTĘPUJĄCĄ EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA, W POCZUCIU ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZDROWIE I ŻYCIE NASZYCH KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW, ZARZĄD SPÓŁKI MARTEX PRZEDŁUŻYŁ DO ODWOŁANIA DECYZJĘ O ZAWIESZENIU PRACY W TERENIE NASZYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH


Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa  prosimy o bezwzględne stosowanie się do zaleceń władz państwowych.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne w obecnej sytuacji jest utrzymanie sprawnego funkcjonowania  transportu. Staramy się w dalszym ciągu zapewnić sprawne działanie firmy i gwarantujemy naszym klientom nieprzerwaną obsługę.

Nasi sprzedawcy, handlowcy i doradcy są do Waszej dyspozycji. Pracują zdalnie i są dostępni pod telefonem i mailem. Obsługują na bieżąco wszystkie zamówienia niezależnie od formy w jakiej zostały złożone. Wszystkie zamówienia składane  poprzez  platformę B2B są również na bieżąco obsługiwane. W dalszym ciągu zapewniamy obsługę logistyczną zamówień.

Monitorujemy na bieżąco zmieniającą się sytuację i dochowujemy najwyższej staranności aby zapewnić realizację wszystkich złożonych zamówień.

Zarząd MARTEX sp. z o.o.

Rybnik, 31.03.2020 r.

czytaj również
16 March 2020

KOMUNIKAT - ZARZĄD MARTEX SP. Z O.O. - 16.03.2020

12 March 2020

KONFERENCJA VIP KLIENTÓW MARTEX KRYNICA-ZDRÓJ, 05-08.03.2020

02 March 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX CZĘSTOCHOWA

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.