Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
16 marzec 2020

KOMUNIKAT - ZARZĄD MARTEX SP. Z O.O. - 16.03.2020

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpm8NMFq
SZANOWNI KLIENCI, Z UWAGI NA AKTUALNĄ SYTUACJĄ ZWIĄZANĄ Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ KORONAWIRUSA ZARZĄD SPÓŁKI MARTEX PRZEKAZUJE WAŻNE INFORMACJE W KONTEKŚCIE OBSŁUGI KLIENTÓW I FUNKCJONOWANIA ODDZIAŁÓW NA TERENIE POLSKI

Drodzy nasi Klienci,

W związku z epidemią koronawirusa władze państwowe wprowadziły stan zagrożenia epidemicznego skutkującymi wieloma ograniczeniami w funkcjonowaniu zwykłych obywateli i całej gospodarki. Obecnie mamy wszyscy coraz większą świadomość jak zminimalizować ryzyko zarażenia się wirusem. Media publikują na bieżąco informacje jakie środki ostrożności należy zachować. Niemniej jednak przypominamy o konieczności  unikania dużych skupisk. Prosimy również o odpowiedzialne zachowanie.
W przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów mogących wskazywać nawet na zwykłe przeziębienie prosimy o pozostanie w domu. Tylko   samodyscyplina, zdrowy rozsądek i nie bagatelizowanie niebezpieczeństwa zarażenia pozwolą na zminimalizowanie ryzyka zachorowania.

Zaistniała sytuacja nie jest bez wpływu na naszą i Waszą działalność gospodarczą. Niemniej jednak transport musi pracować aby zapewnić dystrybucję towarów i przemieszczanie się ludzi. Stąd też musimy zapewnić poprzez dostarczanie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych sprawne funkcjonowanie firm transportowych.

W tej chwili wszystkie nasze działy sprzedaży, oddziały i logistyka pracują i starają się realizować na bieżąco Wasze zamówienia. Staramy się o zapewnienie w miarę normalnego funkcjonowania naszej firmy.

Aby zminimalizować prawdopodobieństwo zarażenia wirusem prosimy  w miarę możliwości  o:

  • ograniczenie bezpośrednich wizyt w oddziałach

  • Jeśli to jednak konieczne to prosimy się stosować do pewnych ograniczeń, które napotkacie w oddziałach czyli np. zachowania odległości co najmniej 1m od sprzedawców i innych klientów

  • Prosimy o odkażanie, mycie rąk przed wizytą w oddziałach

  • SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ POPRZEZ PLATFORMĘ ON-LINE, TELEFONICZNIE, POPRZEZ POCZTĘ ELEKTRONICZNĄ I KOMUNIKATORY

  • Prosimy również o przemyślane zakupy aby zminimalizować ilość zwrotów, a tym samym ograniczenia ilości bezpośrednich kontaktów

  • Prosimy również o dokonywanie płatności przy użyciu kart płatniczych co ograniczy bezpośredni kontakt z gotówką

  • Podczas dostawy towarów prosimy o unikanie podawania rąk i zachowanie dystansu.

Życzymy wszystkim wytrwałości w tym trudnym czasie,

Zarząd MARTEX sp. z o.o.

Rybnik 2020.03.16

czytaj również
01 September 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO LOKALU W MARTEX DĄBROWA GÓRNICZA OD 1 WRZEŚNIA 2020

05 August 2020

NOXy® – GWARANTOWANA JAKOŚĆ AdBlue® DOSTĘPNA W MARTEX

22 July 2020

ARTYKUŁ O FIRMIE MARTEX W TEMOT WORLD INSIGHT

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.