Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
16 marzec 2020

KOMUNIKAT - ZARZĄD MARTEX SP. Z O.O. - 16.03.2020

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpm8NMFq
SZANOWNI KLIENCI, Z UWAGI NA AKTUALNĄ SYTUACJĄ ZWIĄZANĄ Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ KORONAWIRUSA ZARZĄD SPÓŁKI MARTEX PRZEKAZUJE WAŻNE INFORMACJE W KONTEKŚCIE OBSŁUGI KLIENTÓW I FUNKCJONOWANIA ODDZIAŁÓW NA TERENIE POLSKI

Drodzy nasi Klienci,

W związku z epidemią koronawirusa władze państwowe wprowadziły stan zagrożenia epidemicznego skutkującymi wieloma ograniczeniami w funkcjonowaniu zwykłych obywateli i całej gospodarki. Obecnie mamy wszyscy coraz większą świadomość jak zminimalizować ryzyko zarażenia się wirusem. Media publikują na bieżąco informacje jakie środki ostrożności należy zachować. Niemniej jednak przypominamy o konieczności  unikania dużych skupisk. Prosimy również o odpowiedzialne zachowanie.
W przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów mogących wskazywać nawet na zwykłe przeziębienie prosimy o pozostanie w domu. Tylko   samodyscyplina, zdrowy rozsądek i nie bagatelizowanie niebezpieczeństwa zarażenia pozwolą na zminimalizowanie ryzyka zachorowania.

Zaistniała sytuacja nie jest bez wpływu na naszą i Waszą działalność gospodarczą. Niemniej jednak transport musi pracować aby zapewnić dystrybucję towarów i przemieszczanie się ludzi. Stąd też musimy zapewnić poprzez dostarczanie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych sprawne funkcjonowanie firm transportowych.

W tej chwili wszystkie nasze działy sprzedaży, oddziały i logistyka pracują i starają się realizować na bieżąco Wasze zamówienia. Staramy się o zapewnienie w miarę normalnego funkcjonowania naszej firmy.

Aby zminimalizować prawdopodobieństwo zarażenia wirusem prosimy  w miarę możliwości  o:

  • ograniczenie bezpośrednich wizyt w oddziałach

  • Jeśli to jednak konieczne to prosimy się stosować do pewnych ograniczeń, które napotkacie w oddziałach czyli np. zachowania odległości co najmniej 1m od sprzedawców i innych klientów

  • Prosimy o odkażanie, mycie rąk przed wizytą w oddziałach

  • SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ POPRZEZ PLATFORMĘ ON-LINE, TELEFONICZNIE, POPRZEZ POCZTĘ ELEKTRONICZNĄ I KOMUNIKATORY

  • Prosimy również o przemyślane zakupy aby zminimalizować ilość zwrotów, a tym samym ograniczenia ilości bezpośrednich kontaktów

  • Prosimy również o dokonywanie płatności przy użyciu kart płatniczych co ograniczy bezpośredni kontakt z gotówką

  • Podczas dostawy towarów prosimy o unikanie podawania rąk i zachowanie dystansu.

Życzymy wszystkim wytrwałości w tym trudnym czasie,

Zarząd MARTEX sp. z o.o.

Rybnik 2020.03.16

czytaj również
23 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEJ LOKALIZACJI ODDZIAŁU MARTEX STRZELCE OPOLSKIE

01 June 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU MARTEX KĘPNO

14 May 2020

ASORTYMENT ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ - OFERTA SPECJALNA

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.