Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
24 wrzesień 2021

DNI OTWARTE ODDZIAŁÓW MARTEX DĄBROWA GÓRNICZA I TARNÓW

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phphbLRXe
DNI OTWARTE ODDZIAŁÓW DĄBROWA GÓRNICZA I TARNÓW POD PATRONATEM WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO MARTEX

Dni Otwarte w Oddziałach MARTEX w Dąbrowie Górniczej oraz w Tarnowie za nami. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w reżimie sanitarnym oddziały otwarły się na bezpośrednie spotkania z klientami i dostawcami świętując zarazem w obu przypadkach 1. rocznicę w nowych lokalizacjach. Frekwencja w obu miejscach dopisała, mimo że w Tarnowie aura nie należała do idealnych. Dla wielu klientów była to doskonała okazja do odwiedzin oddziałów, bezpośrednich rozmów z agentami i pracownikami firmy, wymiany doświadczeń oraz do zapoznania się z pełną ofertą MARTEX. Dla odwiedzających przygotowane zostały stoiska dostawców, Milwaukee, Hazet, King-Tony oraz stoisko własne MTX, na których zaprezentowano szeroką gamę narzędzi i elektronarzędzi z możliwością testowania i zakupu na preferencyjnych warunkach.

Wszyscy goście rozkoszowali się zimnym, beczkowym piwem oraz pysznościami z grilla przygotowanymi specjalnie na tę okoliczność.
Klientom oraz Dostawcom serdecznie dziękujemy za miłe spotkania podczas Dni Otwartych!


czytaj również
26 wrzesień 2022

ODDZIAŁ KATOWICE OD 26.09.2022 W NOWEJ LOKALIZACJI

19 wrzesień 2022

AUTOMECHANIKA FRANKFURT 2022

01 wrzesień 2022

JESIENNY WYSYP PROMOCJI DOSTAWCÓW W MARTEX

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.