Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TUVUETemotSdcm
24 wrzesień 2021

DNI OTWARTE ODDZIAŁÓW MARTEX DĄBROWA GÓRNICZA I TARNÓW

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phphbLRXe
DNI OTWARTE ODDZIAŁÓW DĄBROWA GÓRNICZA I TARNÓW POD PATRONATEM WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO MARTEX

Dni Otwarte w Oddziałach MARTEX w Dąbrowie Górniczej oraz w Tarnowie za nami. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w reżimie sanitarnym oddziały otwarły się na bezpośrednie spotkania z klientami i dostawcami świętując zarazem w obu przypadkach 1. rocznicę w nowych lokalizacjach. Frekwencja w obu miejscach dopisała, mimo że w Tarnowie aura nie należała do idealnych. Dla wielu klientów była to doskonała okazja do odwiedzin oddziałów, bezpośrednich rozmów z agentami i pracownikami firmy, wymiany doświadczeń oraz do zapoznania się z pełną ofertą MARTEX. Dla odwiedzających przygotowane zostały stoiska dostawców, Milwaukee, Hazet, King-Tony oraz stoisko własne MTX, na których zaprezentowano szeroką gamę narzędzi i elektronarzędzi z możliwością testowania i zakupu na preferencyjnych warunkach.

Wszyscy goście rozkoszowali się zimnym, beczkowym piwem oraz pysznościami z grilla przygotowanymi specjalnie na tę okoliczność.
Klientom oraz Dostawcom serdecznie dziękujemy za miłe spotkania podczas Dni Otwartych!


czytaj również
01 październik 2021

NOWOŚĆ! PŁYNY DO CHŁODNIC MTX

01 październik 2021

MILWAUKEE TOUR W MARTEX RYBNIK

18 sierpień 2021

NISSENS W GRUPIE SPONSORÓW EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIP

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.