Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
01 luty 2023

SERWIS MOBILNY OPON MARTEX PODBIJA GORZOWSKIE DROGI!

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpA3pGo4
W CZASIE JAZDY JESTEŚMY SZCZEGÓLNIE NARAŻENI NA RÓŻNEGO RODZAJU AWARIE. WYSTRZAŁ OPONY, PODCZAS JAZDY MOŻE NAS UNIERUCHOMIĆ NAWET NA KILKA GODZIN. KAŻDY KIEROWCA WIE, ŻE CZAS ODGRYWA KLUCZOWĄ ROLĘ.

W drogę ruszył mobilny serwis opon Martex! Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, będą mogli liczyć na wsparcie wykwalifikowanego zespołu wulkanizatorów.

 

 

Serwis został wyposażony w maszyny do wymiany opon przemysłowych, ciężarowych, dostawczych i osobowych. Jest to niezależna jednostka wulkanizacyjna, w której posiadaniu znalazł się samochód doposażony w narzędzia do naprawy opon na zimno. W dostępnym asortymencie znalazły się m.in. profesjonalne narzędzia marki MILWAUKEE® - amerykańskiej firmy specjalizującej się w produkcji i sprzedaży elektronarzędzi typu heavy-duty.

 

 

Mobilny serwis opon stworzony został w oparciu o doświadczenie i przeprowadzony wywiad rynkowy. To odpowiedź na rosnące w tym zakresie zapotrzebowanie, jak również chęć pomocy w realizacji potrzeb naszych klientów. Usługa jest gwarancją oszczędności czasu i zabezpieczenia interesów w zakresie mobilności ich taboru.

 

W ofercie serwisu znajdują się następujące usługi:

- kompleksowa wymiana lub naprawa ogumienia;

- usługa pogłębiania bieżnika za pomocą nacinarki;

- wymiana klocków hamulcowych;

- wymiana tarcz hamulcowych;

- wymiana resorów / poduszek pneumatycznych;

- wymiana zacisków hamulcowych;

- drobnych napraw po wcześniejszych ustaleniach z klientem;

- przywóz opon do utylizacji od klientów znajdujących się w sieci Martex.

 

Oddział Martex w Gorzowie Wielkopolskim sukcesywnie zamierza powiększać flotę pojazdów mobilnych w zakresie rosnącego zainteresowania, aby mogły każdorazowo docierać w różne rejony województwa, w jak najkrótszym czasie. W najbliższej przyszłości planowane są stacjonarne wulkanizatory, w tym usługi naprawy opon na ciepło.

 

 

Serwis mobilny Oddziału Martex w Gorzowie Wielkopolskim będzie działać na terenie województwa lubuskiego: od Słubic, poprzez Kostrzyn, Barlinek, Drezdenko, Międzychód, Międzyrzecz, Torzym oraz w okolicach trasy A2, jak również w centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

 

Mobilny serwis opon działa w godzinach 7:00 – 17:00. Godziny pracy serwisu mogą ulec zmianie po wcześniejszych telefonicznych uzgodnieniach z klientem. Zapraszamy do kontaktu:

 

Mobilny serwis opon:
+48 664 919 029

Oddział Martex w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Łysa, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Dział handlowy:
+48 664 919 025
+48 664 919 026

 

 

czytaj również
20 luty 2024

ŚWIĘTUJEMY 5 LAT WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ EURORICAMBI!

01 luty 2024

RUSZYŁ W DROGĘ KOLEJNY MOBILNY SERWIS OPON MARTEX!

01 styczeń 2024

ZAPRASZAMY DO LEKTURY! TRUCK INFORMATOR MARTEX 1/2024 JUŻ DOSTĘPNY!