Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
22 wrzesień 2023

RELACJA Z DNIA OTWARTEGO ODDZIAŁU MARTEX WE WROCŁAWIU

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phpvpviFn
W DNIU 16 WRZEŚNIA 2023R. W MIEJSCOWOŚCI PSARY ODBYŁO SIĘ KOLEJNE WYDARZENIE Z CYKLU DNI OTWARTYCH MARTEX, PODCZAS KTÓRYCH MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ GOŚCIĆ KLIENTÓW ODDZIAŁU WROCŁAW, ZAINTERESOWANYCH OFERTĄ ASORTYMENTOWĄ ZAPROSZONYCH DOSTAWCÓW.

Nasi Klienci i tym razem zyskali dostęp do bogatej wiedzy produktowej, jak i również najnowszych wiadomości ze świata motoryzacji. Wydarzeniu towarzyszyły prezentacje następujących dostawców: Aspoeck, Corteco, Diesel – Technic , Donaldson, Elerte, Febi Bilstein , Hazet, Hella, Knorr-Bremse, Mann-Filter, Textar, TotalEnergies, Varta, Zf Aftermarket.

 

Ponadto organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje w postaci różnorodnych konkursów i loterii oraz strefy bufetowej, dzięki której goście mogli odpocząć i delektować się smakowitymi przekąskami z grilla. Niesamowita energia i serdeczna atmosfera, które towarzyszyły w czasie Dni Otwartych MAREX we Wrocławiu, sprzyjały wymianie wiedzy i branżowych doświadczeń. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dostawcom, jak i również gościom za aktywny udział w wydarzeniu.

czytaj również
01 grudzień 2023

NOWY ODDZIAŁ MARTEX OPOLE JUŻ OTWARTY!

24 listopad 2023

MARTEX NA XVIII KONGRES PRZEMYSŁU I RYNKU MOTORYZACYJNEGO

20 listopad 2023

KONFERENCJA VIP KLIENTÓW MARTEX W TARNOWIE

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.