Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm
25 wrzesień 2023

DNI OTWARTE MARTEX W STRZELCACH OPOLSKICH ZA NAMI!

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/phphtwI9E
W DNIU 23 WRZEŚNIA 2023 R. W ODDZIALE MARTEX W STRZELCACH OPOLSKICH ODBYŁ SIĘ KOLEJNY EVENT ZORGANIZOWANY W RAMACH CYKLU PT. ,,DNI OTWARTE MARTEX’’.

Na odwiedzających Oddział Strzelce Opolskie czekały prezentacje asortymentu następujących dostawców do oferty MARTEX: Elerte, Euroricambi, HAZET, KING TONY, Knorr-Bremse, Lumag, MANN-FILTER, Mannol, Nissens, Grupa Azoty, Phillips Europe, Shell, Techtir, Valeo, VARTA.

 Nasi goście, jak zwykle mogli liczyć na ogromny zastrzyk wiedzy, dzięki merytorycznym prezentacjom naszych dostawców. Nie zabrakło pokazów elektronarzędzi, markowych upominków oraz wspólnych rozmów w towarzystwie grillowanych przekąsek i zimnego piwa. Pomimo niesprzyjającej pogody, frekwencja, jak zwykle dopisała.

Dziękujemy Klientom oraz Dostawcom za aktywny udział. Dzięki Waszej pozytywnej energii i zaangażowaniu ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy!

czytaj również
01 grudzień 2023

NOWY ODDZIAŁ MARTEX OPOLE JUŻ OTWARTY!

24 listopad 2023

MARTEX NA XVIII KONGRES PRZEMYSŁU I RYNKU MOTORYZACYJNEGO

20 listopad 2023

KONFERENCJA VIP KLIENTÓW MARTEX W TARNOWIE

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.