Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
09 kwiecień 2019

WABCO - SZKOLENIE WYJAZDOWE DO WROCŁAWIA

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/php2jFzH3
4 KWIETNIA BR. PRACOWNICY I KLIENCI MARTEX Z CENTRALI W RYBNIKU ORAZ ODDZIAŁÓW WZIĘLI UDZIAŁ W SZKOLENIU WABCO WE WROCŁAWIU W NAJWIĘKSZEJ FABRYCE WABCO W EUROPIE

Uczestnicy zapoznali się z dwoma zakładami produkcyjnymi. Pierwszy - produkujący referencje Wabco dla klientów OE oraz marki Provia. Drugi - z nowoczesnym zapleczem biurowym, produkujący siłowniki wspomagania sprzęgła, zaciski hamulcowe, kompresory i pompy próżniowe Wabco.

Agenda części szkoleniowej obejmowała asortyment i historię rozwoju marki Provia oraz rozwiązania Wabco w zautomatyzowanych skrzyniach biegów.

Było to pierwsze szkolenie u tego dostawcy w ramach Akademii Szkolenia Technicznego MARTEX. Wartościowa wiedza uzyskana podczas szkolenia oraz serdeczna atmosfera stworzona przez pracowników Wabco na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

 

czytaj również
01 September 2020

ZAPRASZAMY DO NOWEGO LOKALU W MARTEX DĄBROWA GÓRNICZA OD 1 WRZEŚNIA 2020

05 August 2020

NOXy® – GWARANTOWANA JAKOŚĆ AdBlue® DOSTĘPNA W MARTEX

22 July 2020

ARTYKUŁ O FIRMIE MARTEX W TEMOT WORLD INSIGHT

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.