Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

TemotTemotSdcm
09 kwiecień 2019

WABCO - SZKOLENIE WYJAZDOWE DO WROCŁAWIA

/home/klient.dhosting.pl/dzialit/.tmp/php2jFzH3
4 KWIETNIA BR. PRACOWNICY I KLIENCI MARTEX Z CENTRALI W RYBNIKU ORAZ ODDZIAŁÓW WZIĘLI UDZIAŁ W SZKOLENIU WABCO WE WROCŁAWIU W NAJWIĘKSZEJ FABRYCE WABCO W EUROPIE

Uczestnicy zapoznali się z dwoma zakładami produkcyjnymi. Pierwszy - produkujący referencje Wabco dla klientów OE oraz marki Provia. Drugi - z nowoczesnym zapleczem biurowym, produkujący siłowniki wspomagania sprzęgła, zaciski hamulcowe, kompresory i pompy próżniowe Wabco.

Agenda części szkoleniowej obejmowała asortyment i historię rozwoju marki Provia oraz rozwiązania Wabco w zautomatyzowanych skrzyniach biegów.

Było to pierwsze szkolenie u tego dostawcy w ramach Akademii Szkolenia Technicznego MARTEX. Wartościowa wiedza uzyskana podczas szkolenia oraz serdeczna atmosfera stworzona przez pracowników Wabco na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

 

czytaj również
13 November 2020

MILWAUKEE – MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI NAWET DO 36 MIESIĘCY!

13 November 2020

SAMPA - 04.11.2020 SZKOLENIE ONLINE!

23 October 2020

KATALOG WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO MARTEX - JUŻ DOSTĘPNY!

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.