Części do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów

Best Managed CompaniesTUVUETemotSdcm

30 LAT MINĘŁO - LIST INTENCYJNY

 

Szanowni Państwo,

Wchodzimy w rok jubileuszu 30-lecia naszej aktywności na rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych. Patrząc w przeszłość widzę jak długą i mozolną drogę pokonaliśmy, ilu wyzwaniom musieliśmy stawić czoła aby z małej rodzinnej firmy stać się znaczącym i poważanym dystrybutorem na rynku.
Przez te 30 lat staraliśmy się nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem transportowym i zapewnić naszym klientom zaspokojenie ich coraz większych wymagań. Myślę, że mieliśmy również niemały wpływ na obecny kształt rynku dystrybucji części zamiennych.

Firma zawdzięcza swoją obecną pozycję rynkową dobrze sprofilowanej, szerokiej oraz kompleksowej ofercie części zamiennych, akcesoriów, wyposażenia warsztatowego, olejów i chemii motoryzacyjnej pochodzących od ponad 500 dostawców z całego świata.

Nasz dynamiczny rozwój i konsekwentne dążenie do realizacji założonych celów zaowocowało powstaniem sieci sprzedaży, w której mamy 37 oddziałów na terenie całego kraju. Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie sieci sprzedaży koniecznością było również stworzenie nowoczesnej logistyki i zapewnienie wsparcia informatycznego na najwyższym poziomie.


Dzisiaj możemy się pochwalić wieloma rozwiązaniami, które pozwalają na uzyskanie wysokiej wydajności pracy. Niezwykle ważne dla rozwoju naszej firmy było przystąpienie do TEMOT International, międzynarodowej grupy zrzeszającej dystrybutorów części zamiennych z prawie 100 krajów z całego świata. Istotnym elementem rozwoju   było również wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015.

Na osiągnięcie dzisiejszej pozycji wpływ miało wiele czynników, ale osobiście najbardziej jestem dumny ze zbudowania organizacji silnej w zasoby ludzkie. Siłą naszej organizacji jest wiedza, doświadczenie, troska o jakość i ciągłe dążenie do rozwoju kompetencji naszych pracowników. Całej załodze składam serdeczne podziękowania za wkład w budowanie solidnej marki MARTEX na rynku dystrybucji części.

Przed nami wiele nowych wyzwań. Czekają nas zmiany globalne związane z transformacją energetyczną, elektromobilnością, telematyką, które będą miały istotny wpływ na naszą działalność w najbliższej przyszłości.

Wszystkim tym wyzwaniom będziemy musieli stawić czoła, ale jestem przekonany, że wykorzystując 30 lat doświadczeń będzie to możliwe.